Apie mus

Visada pasiruošę Jums padėti

Dokana - vertimų biuras, teikiantis platų spektrą paslaugų susijusių su vertimais. Mus verta rinktis, nes mes išmanome savo darbą, esama jam atsidavę ir orientuojamės į ilgalaikę partnerystę. Mes dirbame dėl Jūsų ir Jums. Laikomės principo, kad geras vardas yra svarbiau už pinigus. Mūsų komandą sudaro daugiau nei keli šimtai profesionalių, turinčių ilgametę patirtį vertėjų iš viso pasaulio, glaudžiai bendradarbiaujame su vertimų biurais kitose šalyse. Kas diena didėja ir mūsų klientų gretos.
Mus verta rinktis nes:
  • Konkurencingos paslaugų kainos, išlaikant aukščiausią kokybę;
  • Profesionali komanda – geriausi savo srities specialistai, ilgametė patirtis;
  • Nepriekaštinga paslaugų kokybė, kurią užtikrina griežta vertimo proceso kokybės kontrolė;
  • Lankstūs užsakymo atlikimo terminai;
  • Konsultuojame, priimame užsakymus 24/7;
  • Patraukli nuolaidų sistema mūsų pastoviems klientams.

Konfidencialumas

Jūsų informacija bus saugi

Vertimų biuras Dokana užtikrina visišką atliekamų darbų konfidencialumą. Prieš pateikiant medžiagą vertėjui, vertėjas pasirašo konfidencialumo sutartį, kuri įpareigoja neplatinti informacijos tretiesiems asmenims ir tik po to gauna leidimą dirbti su medžiaga. Taikant šią praktiką, mūsų klientai gali būti ramūs, kad jų pateikta informacija bus maksimaliai apsaugota.

Kokybė

Aukščiausia kokybė

Prireikus vertimo paslaugų ir renkantis vertimų biurą, svarbiausias faktorius yra paslaugos kokybė atitinkanti maksimaliausius užsakovo lūkesčius. Mes branginame savo reputaciją ir klientus, tad skiriame ypatinga dėmesį vertimų kokybei. Dėka darnaus komandinio projektų vadybininko, vertėjo ir redaktoriaus darbo mes galime garantuoti nepriekaištingą darbų rezultatą. Mes drąsiai galime teigti, kad atsakome už kiekvieną žodį!

Bendradarbiavimas

Profesionalumas kiekviename žingsnyje

Išbandykite mūsų vertimo paslaugas nemokamai! Vertimų biuras Dokana, iki 1000 spaudos ženklų su tarpais, nemokamai atliks bet kokios tematikos bandomąjį vertimą. Kviečiame įmones, organizacijas tapti mūsų klientais ir gauti išskirtines bendradarbiavimo sąlygas. Rekomendavus mūsų biurą savo kolegoms ar draugams, suteiksime papildomą metinę 10 % nuolaidą visoms mūsų teikiamoms paslaugoms.